ADATA Durable S107 - 32GB

68,000
قیمت بدون مالیات: 68,000
تولید کننده:ADATA
کد محصول: ADATA Durable S107 - 32GB
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

طراحی یکپارچه دورتا دور و جا برای درپوش طراحی یکپارچه دورتا دور این فلش، جا برای درپوش در پشت برای زمانی که فلش در حال استفاده است. این قابلیت ها نگرانی گم کردن درپوش را به کل از بین ...

گزینه های در دسترس

طراحی یکپارچه دورتا دور و جا برای درپوشطراحی یکپارچه دورتا دور این فلش، جا برای درپوش در پشت برای زمانی که فلش در حال استفاده است. این قابلیت ها نگرانی گم کردن درپوش را به کل از بین می برد، وطرز فکر شما درباره فلش USB را تغییر خواهد داد.


در طولانی مدت، مواد استفاده شده مشمول استهلاک و فرسودگی عادی هستند، که ممکن است نیروی نگه داشتن درپوش را ضعیف کند. بنابراین هنگام برداشتن درپوش نیروی بیش از حد استفاده کنید.


ضد آبعایق لاستیکی محافظ، مانع از آسیب دیدگی درایو در هنگام بسته بودن در آن است.


توجه : درپوش فلش باید اتصال USB را برای ضد آب بودن، پوشش دهد. عملکرد ضد آب فلش، در عمق 1 متر، به مدت 20 دقیقه، اثبات شده است.


اثبات دوام در برابر ضربه و شوکساخت مستحکم این فلش امنیت داده ها حتی در محیط های خشن را فراهم می کند. آزمایشگاه ADATA تست شوک و سقوط را اجرا کرده است تا اطمینان حاصل شود که محصول هم رده مقررات نظامی ایالات متحده و استانداردهای جهانی قرار دارد.


USB 3.0 ، فرآیند انتقال داده ها در یک چشم به هم زدناستفاده از USB 3.0 امکان رسیدن به سرعت خواندن تا 100MB در ثانیه و سرعت نوشتن تا 50MB در ثانیه را می دهد.که این ه 300٪ سریعتر از USB 2.0 ها می باشد.


نور نمایشگر انتقال اطلاعات


نور LED وضعیت انتقال از درایو را نشان می دهد

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

پرفروش ترین محصولات